مرکز ماساژ بانوان کرج-سالن ماساژ بانوان کرج-ماساژور خانم فقط برای بانوان

مرکز ماساژ بانوان کرج-سالن ماساژ بانوان کرج-ماساژور خانم فقط برای بانوان

ماساژ درمانی

ماساژ درمانی یک سبک خاص از ماساژ نیست بلکه علمی است توام با تجربه جهت برطرف کردن اسپاسم ها و گرفتگی های بدنی و رفع درد های بدنی کاربرد دارد. به یاد داشته باشید ماساژ تراپی را حتما در مراکز معتبر دریافت کنید زیرا احتمال آسیب دیدن توسط افراد غیر متخضض در این حیطه بسیار است. در این سبک ماساژ به درمان دردهای بدنی اسپاسم های عضلات و کمردرد، سیاتیک و دردهای دیگر عضلانی و بدنی پرداخته می شود. دوره درمان از طریق ماساژ درمانی مانند فیزیوتراپی بوده و چندین جلسه باید استفاده گردد.

فواید ماساژ درمانی چیست

طبق یک نظرسنجی انجام شده در سال ۲۰۰۷، با موضوع طب‌های مکمل و جایگزین مورد استفاده‌ی آمریکایی‌ها، تخمین زده شد که در حدود ۱۸ میلیون بزرگسال و ۷۰۰ هزار کودک آمریکایی در سال گذشته از ماساژ درمانی استفاده کرده بودند.

افراد از ماساژ درمانی برای بهبود انواع مشکلات مرتبط با سلامتی استفاده می‌کنند. از مزایای این روش درمانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاهش درد؛
  • توان‌بخشی در آسیب‌های ورزشی؛
  • کاهش استرس؛
  • افزایش تمدد اعصاب؛
  • کنترل اضطراب؛
  • کنترل افسردگی؛
  • کمک به بهبود وضعیت عمومی سلامتی.

تکنیک های ماساژ تراپی

واژه ماساژ درمانی، تکنیک‌های مختلفی را دربرمی‌گیرد. در مجموع فشاردادن، مالش‌دادن یا هر نوع حرکات حساب‌شده‌ی دست روی عضلات یا بافت‌های نرم بدن، توسط درمانگران را ماساژ می‌نامند. درمانگران غالبا از دست‌ها و انگشت‌های خود برای ماساژ دادن استفاده می‌کنند، اما ممکن است گاهی از اندام‌هایی مثل ساعد، آرنج یا حتی پا استفاده کنند.

ماساژ تراپی حرفه ای برای گرفتگی عضلات

ماساژتراپیست معمولا ابتدا علائم و مشخصات بیماری را جویا می شود تا متوجه شود چه عاملی باعث بوجود آمدن آن شده است و مشکل دقبقا کدام قسمت از بدن است. ماساژتراپیست با توجه به تکنیک ها و ابزارهای مختلف اقدام به برطرف کردن مشکل موجود می کند. اصولا برای برطرف کردن دردها و اسپاسم های یک موضع از بدن فقط آن قسمت از بن کار نمی شود بلکه سعی می شود تمام نقاط بدن مورد ماساژ قرار گیرد.

بیماران بعد از ویزیت به راحتی روی تخت دراز کشیده و خدمات دریافت می کنند. ماساژتراپیست از روغن ها و لوسین های برای کاهش اصطحکاک و روان شدن حرکت دست بر روی پوست و گرم کردن موضع استفاده می کند. به یاد داشته باشید یک جلسه ماساژ درمانی اصولا حداقل به مدت یک ساعت زمان خواهد برد.

ماساژ -سنگ داغ -بادکش گرم-گان تراپی -ماساژ سرو صورت کرج

ماساژ تخلیه لنف کرج-ماساژ غدد لنفاوی کرج-ماساژ غدد لنفاوی چیست؟ آموزش صحیح ماساژ تخلیه لنف

با انواع ماساژ بدن آشنا شوید و قیمت ماساژ را بدانید-انواع ماساژ کرج