مربی یوگا و مدیتیشن کرج-آموزش یوگا و هاتا یوگا کرج

مربی یوگا و مدیتیشن کرج-آموزش یوگا و هاتا یوگا کرج

خواص ورزش یوگا برای حفظ تعادل

یکی از برجسته ترین مزایای ورزش یوگا، حفظ تعادل و افزایش انعطاف پذیری بدن است. شاید در ابتدای امر متوجه این موضوع نشوید. اما به مرور زمان و با انجام پیوسته و مرتب این ورزش می توانید نتایج و فواید ورزش یوگا را به خوبی حس کنید.

بهبود تنفس را می توان از جمله مزایای ورزش یوگا به شمار آورد. تمرینات تنفسی بسیار زیادی، در ورزش یوگا وجود دارد. با انجام این تمرینات می توانید به قوی تر شدن شش ها و بهبود تنفس خود کمک کنید. با انجام این تمرینات هوای ورودی به شش ها بیشتر شده و همین موضوع باعث می‌شود که اکسیژن بیشتری به بافت ها و مغز انسان برسد و این خود باعث بهبود عملکرد سیستم بدن میشود.

یوگا و سلامت روح و روان

فواید یوگا برای سلامت روح و روان را کسانی می دانند، که این ورزش را به طور مرتب انجام می دهند. ورزش یوگا می‌تواند بسیاری از مشکلات روحی و روانی ما را درمان کند. بسیاری از افراد جامعه از مشکلات روحی و روانی رنج می برند. در واقع مشغله زندگی امروزی چنان زیاد شده است که بسیاری از افراد دچار بیماری افسردگی شده اند. فواید خوب ورزش یوگا به این افراد کمک می کند که با این بیماری مبارزه کنند.

ورزش یوگا و سلامت بدن

کمتر کسی وجود دارد که از مزایای یوگا اطلاعی نداشته باشد. زیرا علم و تکنولوژی چنان پیشرفت کرده است که به راحتی می توانیم اطلاعات کافی و لازم در مورد این ورزش را در صفحات مجازی وب مورد جستجو قرار دهیم.

یوگا برای کودکان

خواص ورزش یوگا برای کودکان نیز سبب شده است که در سال‌های اخیر والدین، کودکان خود را تشویق به انجام این ورزش کنند. ورزش یوگا برای کودکان یک ورزش غیر رقابتی می باشد و به کودکان می آموزد که خود را همانگونه که هستند بپذیرند. کودکی بهترین سن برای پایه ریزی ارزش ها می باشد. از آنجا که کودکی سن یادگیری ارزش های خوب می باشد ورزش یوگا کودکان را به انجام عادت های خوب تشویق می کند. همین موضوع سبب می‌شود که آنها این عادت را در بزرگسالی نیز حفظ کنند.

مربی ورزشی و لیدر کوهنوردی کرج-آموزش یوگا و مدیتیشن صفر تاصد کرج

مربی یوگا و مدیتیشن و ورزش های همگانی کرج-مربی ورزشی کرج

آموزش یوگا-مدیتیشن-مراقبه -پرانایاما .تکنیک های تنفسی کرج و تهران