ماساژ سرو گردن کرج-ماساژ سر و صورت و گردن کرج

ماساژ سرو گردن کرج-ماساژ سر و صورت و گردن کرج

ماساژ سر و صورت چیست؟

همانطور که از نام آن مشخص است ، ماساژ سر و صورت استفاده از تکنیک ماساژ در ناحیه صورت ، پوست سر و گردن است. برای آرام سازی ذهن و تشویق گردش خون طراحی شده است

فواید ماساژ سر

ماساژ سر راهی عالی برای استراحت کردن و کاهش تنش می باشد. هنگام ماساژ دادن سر، با چند اصل اولیه برای آرامش شخص از قبیل استفاده از حرارت مرطوب، اضافه کردن روغن و باز کردن گره های مو شروع نمایید. سپس می توانید به ماساژ فرد بپردازید. اگر از ماساژ برای خودتان استفاده می کنید می توانید از بعضی از تکنیک های ماساژ سر بهره ببرید. با ماساژ دادن سر احساس خواهید کرد که استرستان رفته رفته کاهش پیدا می نماید و احساس آرامش و شادی بیشتری می نمایید. هدف اصلی از ماساژ سر، باز کردن راه‌ها و رها کردن انرژی‌های منفی است که گمان می‌ رود منشأ بیماری‌ها هستند.

فواید درمانی ماساژ سر

 

درمان اختلالات خواب
یکی از فواید ماساژ سر جبران و درمان اختلالات خواب می باشد. ماساژ سر با حمله به علایم فیزیکی باعث کمک به جریان خواب می‌شود و با ایجاد آرامش موجب استراحت و درمان بی‌خوابی و اختلالات خواب می‌ گردد.
سلامت و رشد مو

ماساژ سر باعث تحریک جریان خون به سمت ریشه‌های مو می‌ گردد. همین مسئله، رگ‌های خونی روی پوست سر را باز می‌ نماید و به جریان بهتر خون در عروق پوست سر کمک می‌ نماید. همچنین روغن‌های ماساژی که در طول ماساژ استفاده می‌ گردد، می‌تواند برای سلامت و رشد مو کمک شایانی نمایند.
کمک به تسکین میگرن و سردردها

ماساژ سر می‌تواند ماهیچه‌ها و گره‌ها را با اعمال فشار بر روی نواحی خاص آزاد نماید و در نتیجه منجر به جریان خون بهتر گردد. ماساژ سر موجب کاهش سردرد از طریق تشویق جریان بهتر مایع مغزی شده و همچنین باعث کاهش سردردهای ناشی از تنش، اختلالات خواب و استرس می‌ گردد.
تخلیه بدن توسط تحریک تخلیه لنفاوی

ماساژ سر راه خوبی برای خالی کردن گره‌های لنفاوی و افزایش سیستم ایمنی بدن می باشد. ماساژ، جریان خون را تحریک می‌ نماید و در نتیجه به پاک کردن محصولات زائد و سموم از بدن کمک می‌ نماید.

مرکز ماساژ آرامش کرج-سالن ماساژآرامش کرج-ماساژ کرج

ماساژ در منزل تمام مناطق کرج-بادکش گرم و ماساژ کرج-هوم ویزیت کرج

ماساژکرج-بادکش گرم کرج-ماساژسنگ داغ کرج-ماساژسروصورت کرج-ماساژ پا کرج