بهترین مرکز ماساژ کرج-ماساژ کرج گلشهر/درختی/مهرویلا

بهترین مرکز ماساژ کرج-ماساژ کرج گلشهر/درختی/مهرویلا

چینی ها کشف کردند که با فشار دادن برخی نقاط فشار فشاری بر روی صورت ، جریان خون و اکسیژن بیشتری به ناحیه صورت وجود دارد. ماساژ صورت در چیتگر  باعث از بین رفتن تنش ، نرم شدن خطوط و تقویت و سفت شدن افتادگی های پوست و همچنین سایر مزایای مربوط به سلامتی می شود.این ماساژ از طریق درمانگران متخصص به طور مستقیم در نقاط تحریک کننده مهم در سر و صورت اعمال می شود و هدف آن آرام سازی این مناطق با اثر روغنهای معطر است. ماساژ سر در چیتگر که از طریق حرکات صاف به سر و گردن شما زده می شود ، استرس را کاهش می دهد و باعث شل شدن عضلات می شود. این برنامه با افزایش گردش خون ، انرژی منفی جمع شده در اطراف سر شما را پاک می کند.با ما همراه باشید تا با مزایای مختلف ماساژ آشنا شوید.

کاهش فشار خون

مطالعات تحقیقاتی در مورد فواید ماساژ سر نشان می‌ دهد که باعث کاهش نوسان فشار خون و کاهش سطح هورمون استرس و در نتیجه کاهش حملات قلبی و نارسایی کلیه می‌ گردد.
افزایش توانایی حافظه 
ذهن
یکی دیگر از فواید ماساژ سر افزایش توانایی حافظه و ایجاد تمرکز می باشد. ماساژ سر با افزایش جریان خون به سیستم عصبی شما، باعث آرام شدن ذهن و خالی شدن آن از افکاری که تمرکز شما را مختل می‌کنند، می‌ گردد.
تنفس بهتر

از تکنیک ماساژ سر برای استراحت ماهیچه‌ها، بهبود ظرفیت شش‌ها و عملکرد بهتر تنفس، استفاده می‌ گردد. این نوع از ماساژ پیشنهاد و انتخاب خوبی برای هر گونه مشکلات تنفسی مانند آسم می باشد.

فواید ماساژ صورت

ماساژ صورت هم فواید آرامش بخش و هم فواید زیادی برای جوانسازی پوست دارد. با این ماساژ پوستی نرم‌تر و در عین حال سفت‌تر خواهید داشت. و در نتیجه عضلات و پوست صورت شما بسیار بهتر روی صورت شما قرار می‌گیرند. علاوه بر این‌ها ماساژ صورت باعث تکسین سردرد و دردهایی که در ناحیه صورت شکل گرفته می‌شوند و به ریلکس شدن عضلات صورت و چشم‌ها کمک بسیاری می‌کند. از این نوع ماساژ برای تحریک جریان خون و کاهش استرس و تنش هم استفاده می‌کنند.

ماساژ سرو گردن کرج-ماساژ سر و صورت و گردن کرج

مرکز ماساژ آرامش کرج-سالن ماساژآرامش کرج-ماساژ کرج

ماساژ در منزل تمام مناطق کرج-بادکش گرم و ماساژ کرج-هوم ویزیت کرج