ماساژ در منزل مشتری کرج-هوم ویزیت با تخت سیار و لوازم کرج

ماساژ در منزل مشتری کرج-هوم ویزیت با تخت سیار و لوازم کرج

ماساژ درمانی در منزل

ماساژ برای رهایی از استرس و فشاری که به عضلات وارد شده است و درد های ناشی از صدمات کمک می کند. برای بیشتر افراد به دلایلی مثل بستری شدن در منزل،ترافیک، مشکل ناتوانی فرد برای بیرون رفتن،نوبت دهی نامنظم و از دست دادن زمان در صف انتظار،دریافت ماساژ درمانی در منزل انتخاب بهتری است.خدمات ماساژ در هوم ویزیت کاملا با هدف درمان می باشد.

فواید انجام ماساژ در منزل

شايعترين علت بيماريها در دنيایی که در آن زندگي مي‌کنيم، استرس است. غلبه بر استرسی که از محیط زندگی ناشی شده و به سرعت اطراف ما را در برمی‌گیرد، بسیار دشوار است. یکی از روش‌های درمانی که می‌توانید برای کاهش این استرس استفاده کنید، ماساژ است و اگر همین ماساژ در منزل در محلی که برای شخص امنیت بالایی دارد و دور از استرس است تاثیر بیشتری خواهد داشت.کسانی که برای بار اول خدمات ماساژ در منزل را دریافت کرده اند از اینکه نیاز نبوده برای ماساژ وارد شهر شلوغ و پر از سر و صدا شوند احساس خوبی و رضایتمندی داشتند.

ماساژ قرن‌هاست که در کشورهای بسیاری، به ویژه در فرهنگ‌های چینی، مصری، یونانی، هندی، ژاپنی و رومی باستان انجام می‌گیرد. در آسیا، به نوزادان برای تقویت و ایجاد ویژگی‌های احساسی مثبت تا زمانی که راه رفتن را یاد بگیرند، ماساژ اعمال می‌شود. از آنجا که ماساژ غدد لنفاوی و گردش خون را تنظیم می‌کند، اعتقاد بر این است که اثرات شفابخشی دارد. اما اخیراً، بیشتر بر تأثیر آرامش بخشی ماساژ تأکید می شئدو و بر مزایای روحی و معنوی ماساژ تمرکز می‌شود

5 مورد از فواید ماساژ

1. لمس‌ِ بدن مزایای بی شماری دارد به طور کلی، لمسِ بدن مزایای بی شماری دارد. بغل کردن یک فرد باعث آزاد شدن هورمون اکسی توسین می‌شود؛ این هورمون فشار را پایین آورده و سطح اضطراب را کاهش می‌دهد. همچنین لمس کردن بر رفتار افراد تأثیر می‌گذارد و باعث برقراری ارتباط با احساسات می‌شود.

2. مغز نوزادانی که با آنها تماس فیزیکی ایجاد نمی‌شود، 20٪ کوچکتر است محققان معتقدند افرادی که در هنگام نوزادی، بیشتر در آغوش گرفته یا لمس می‌شوند، پس از بزرگ شدن خشن و تهاجمی نبوده، کمبود محبت نداشته و اعتماد به نفس بیشتری دارند. آنها همچنین بیان می‌کنند که نوزادانی که اغلب تماس فیزیکی ندارند، مغزشان 20٪ کوچکتر از دیگران است.

3. ماساژ 30 دقیقه‌ای در منزل می‌تواند شگفتی‌هایی را بیافریند.

از آنجایی که خودِ لمسِ بدن باعث واکنش‌های احساسی و فیزیکی می‌شود، جای تعجب نیست که ماساژ 30 دقیقه ای می‌تواند شگفتی‌هایی را بیافریند.

 • ماساژ، اضطراب و افسردگی را کاهش می‌دهد.
 • درد را تسکین می‌دهد.
 • خواب را تنظیم می‌کند.
 • سیستم ایمنی را تقویت می‌کند.
 • به تسکین درد قاعدگی کمک می‌کند.
 • آگاهی روحی و روانی را افزایش می‌دهد.
 • سردرد را کاهش می‌دهد.
 • نفوذ لنفاوی و جریان خون را بهبود می‌بخشد.

4.ماساژ اثر مشابهی با روان درمان دارد.

سایر مزایا عبارتند از آرامش، افزایش گردش خون، کاهش هورمون استرس بوده و به طور کلی دادن احساس خوب است. با توجه به نتایج مشترک 37 پژوهش علمی، علاوه بر اثرات قابل توجه ماساژ، اگر ماساژ در منزل به طور منظم انجام شود، اثر مشابهی را با روان درمانی ایجاد می‌کند.

5.ماساژ پشت بدن موجب کاهش سطح هورمون استرس یعنی کورتیزول می‌شود.

در بیماران مبتلا به افسردگی و اختلالات سازگاری، ماساژ پشتِ بدنِ 30 دقیقه‌ای که به مدت 5 روز و روزانه اعمال می‌شود، باعث کاهش میزان هورمون استرس کورتیزول می‌شود. علاوه بر این، کاهش چشمگیری در سطوح افسردگی و اضطراب در بیماران دریافت کننده‌ی ماساژ، در مقایسه با بیمارانانی که فقط ویدئوهای آرامش بخش تماشا می‌کنند، دیده شده و کیفیت خواب نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

پس از یک ماساژ در منزل آرامش بخش از مزایایی که به صورت علمی در بالا ذکر شد، بهره مند خواهید شد. بنابراین همه‌ی ما باید ماساژ در منزل منظم داشته باشیم و خود را با این تجربه‌ی غنی پاداش دهیم.

فواید ماساژ در منزل

تا به امروز بالای ۴۶۰ مورد از خواص و فایده های انواع ماساژ درمانی کشف شده که در زیر چندین مورد را به صورت خلاصه بیان می کنیم :

 1. ایجاد آرامش در بدن
 2. رفع و کاهش استرس
 3. رفع خستگی و فشار بدنی
 4. کاهش التهاب مفصل های آسیب دیده
 5. بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 6. تسکین و رفع سریع گرفتگی عضلانی و تنش بدن
 7. افزایش توانایی بدن در مبارزه با عفونت و بهبود عملکرد سیستم لنفاوی
 8. تنظیم سیستم عصبی بدن به منظور برقراری ارتباط بهتر و مناسب تر با اندام ها.
 9. رفع و کاهش سرد مزاجی بدن
 10. رفع و درمان افسردگی
 11. تقویت قوای جنسی
 12. جوانسازی پوست
 13. شادابی پوست
 14. تنظیم سیستم تعرق بدن
 15. رفع مشکلات پر اشتهایی
 16. رف مشکل کم اشتهایی
 17. ایجاد توازن در اشتها
 18. بهبود سیستم تنفسی بدن
 19. حذف احتقان از ریه ها

انواع ماساژ مورد استفاده در ماساژ درمانی

ماساژ درمانی در منزل فواید گوناگونی دارد و علاوه بر ریلکس کردن عضلات سبب ایجاد احساس آرامش می‌شود. برای دریافت خدمات انواع ماساژ می‌توانید به مراکز مختلف مراجعه کنید، یا این که از خدمات ماساژ در منزل مرکز توانبخشی ایرانیان بهره‌مند شوید.

ماساژ دارای انواع مختلفی است. برخی از ماساژها همانند ماساژ کالیفرنیایی، ماساژ اِسالن، ماساژ تایلندی و ماساژ وِتسو در رده ماساژهای ملایم قرار می‌گیرند و ماساژ شیاتسو، ماساژ ورزشی، ماساژ سوئدی در دسته ماساژهای عمیق و شدیدتر جای دارند.

ماساژ انواع مختلفی دارد که هر کدام فواید و کاربردهای خاص خود را دارند. در ادامه برخی از انواع ماساژ ارائه شده است که این خدمات را می‌توانید از طریق ماساژ در منزل نیز دریافت کنید.

ماساژ کالیفرنیایی

اگر به دنبال روشی برای رفع خستگی‌های روزانه و بازگرداندن آرامش به بدنتان هستید، ماساژ کالیفرنیایی بهترین گزینه پیش روی شما است. در این روش از ماساژ در منزل، ضربات به صورت پشت سرهم و به آرامی به بدن وارد شده و سبب ریلکس شدن بدن می¬شوند. این ماساژ تمام گرفتگی‌های ایجاد شده در عضلات بدن را برطرف می‌کند و یکی از ماساژهای ملایم و آرامش بخش است.

ماساژ اِسالِن

ماساژ اِسالِن نیز یکی از ماساژهای ملایم و آرامش بخش است؛ که با درگیر کردن ماهیچه‌ها و انبساط آن‌ها سبب افزایش گردش خون در بدن می‌شود. به همین دلیل پس از دریافت این نمونه از ماساژ در منزل احساس هشیاری بیشتری خواهید داشت.

زیرا ماساژ اِسالِن با وجود این که به آرامی انجام می‌شود سبب می‌گردد که عضلات و سیستم عصبی به آرامش برسند و با تحریک غدد لنفاوی و عروق بدن دفع تکسین را افزایش می‌دهد.

ماساژ تایلندی

بیشتر افرادی که علاقه‌مند به دریافت خدمات ماساژ درمانی در منزل هستند، نام ماساژ تایلندی را به عنوان یکی از مشهورترین انواع ماساژ شنیده‌اند. در این روش تمام عضلات بدن کشیده شده و مفاصل باز و بسته می‌گردند. به همین دلیل بدن از حال خشکی خارج می‌شود و انعطاف اولیه‌اش را به دست می‌آورد.

ماساژ برای کمردردکرج-بادکش گرم برای کمردردکرج-ماساژ درمانی کرج

معجزه ماساژ درمانی برای سالمندان/فواید ماساژ درمانی برای سالمندان/ماساژ سالمندان کرج

ماساژ تایلندی I انواع روش‌ها و تاریخچه ماساژ تایلندی