خدمات ماساژ شمع-ماساژ شمع کرج-ماساژ تخصصی کرج

خدمات ماساژ شمع-ماساژ شمع کرج-ماساژ تخصصی کرج

خدمات ماساژ شمع

ماساژ شمع به عنوان یکی از محبوب‌ترین روش‌های ماساژ ریلکسی شناخته می‌شود که به همراه آرامش‌بخشی، به لطافت و زیبایی پوست کمک می‌کند و در کاهش درد‌های عضلانی ناشی از اسپاسم مؤثر است. یکی از مهم‌ترین نکات در مورد این نوع ماساژ، استفاده از حرارت شمع ذوب‌شده است؛ اما نگران داغ بودن شمع و سوختن پوست خود نباشید، زیرا حرارت مایع ذوب‌شده شمع به قدری نیست که بتواند به پوست آسیب بزند. خدمات ماساژ شمع با امکانات رفاهی کامل نظیر ارائه پک ملحفه، کلاه و حوله یکبار مصرف ارائه می‌شود، یکی از محبوب‌ترین ماساژهای این مجموعه است. همچنین نگران باقی ماندن مایع شمع ذوب‌شده روی بدن خود نباشید، چرا که امکان استحمام بعد از ماساژ در مجموعه دلایت وجود دارد.

ماساژ شمع، با ورز دادن مایع شمع آب‌شده روی پوست انجام می‌شود. اغلب افراد با شنیدن نام ماساژ شمع داغ، تصور می‌کنند که این نوع ماساژ با ریختن مایع داغ شمع روی پوست، دردناک و ناراحت‌کننده خواهد بود؛ اما باید بگوییم که این باور نادرست است و باید آن را کنار بگذارید! دمای مایع شمع که روی پوست ریخته می‌شود، تنها دو یا سه درجه از دمای بدن شما بیشتر است و هیچ‌گونه سوختگی یا آسیبی به پوست شما وارد نمی‌کند.

شمع مورد استفاده در خدمات ماساژ شمع

شمع‌های مورد استفاده در ماساژ شمع، از نوعی شیء باتر یا کره گیاهی هستند که هیچ‌گونه مواد صنعتی و مضری مانند پارابن ندارند. این شمع‌ها دارای خواص بی‌شماری برای سلامت و شادابی پوست و تسکین دردهای بدن هستند. خلاصه‌ای از خواص ماساژ شمع شامل آرامش‌بخشی و تسکین دردهای بدن می‌شود. علاوه بر این، شمع‌های ماساژ معمولاً گیاهی بوده و با رایحه‌های دلپذیری مانند تمشک، گل بنفشه، اسطوخودوس، قهوه، کاکائو و سایر رایحه‌های متنوع عرضه می‌شوند که بسته به خواص درمانی و سلیقه فرد، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برخی از انواع شمع ماساژ عبارت‌اند از:

 1. شمع ماساژ روغن بادام
 2. شمع ماساژ موم عسل
 3. شمع ماساژ اسطوخودوس
 4. شمع ماساژ روغن سویا
 5. شمع ماساژ روغن پنبه دانه
 6. شمع ماساژ کره شی (Shea butter)
 7. شمع ماساژ روغن عصاره وانیل
 8. شمع ماساژ روغن آفتاب گردان
 9. شمع ماساژ روغن گل شمعدانی
 10. شمع ماساژ روغن عصاره میوه گل ساعتی

این نوع ماساژ به عنوان یک خدمت لاکچری در فضای آرام و دلنشین در مرکز ماساژ دلایت در تهران ارائه می‌شود و شما از نتیجه ماساژ جادویی ما شگفت زده خواهید شد!

فواید ماساژ شمع

ماساژ شمع به عنوان یک روش ریلکسیشن و درمانی شناخته شده و طرفداران بسیاری دارد. این نوع ماساژ، دارای فواید بسیاری برای سلامت و رفاه بدن و ذهن است که در این قسمت به معرفی این مزایا می‌پردازیم:

 1. این نوع ماساژ باعث بهبود گردش خون و تنش زدایی می‌شود.
 2. ماساژ شمع از طریق تسکین دردهای عضلانی ناشی از اسپاسم، احساس راحتی و آرامش را به ارمغان می‌آورد.
 3. این نوع ماساژ به بهبود کیفیت خواب کمک می‌کند.
 4. ماساژ شمع احساس ریلکسیشن و آرامش را فراهم می‌کند.
 5. این نوع ماساژ می‌تواند به سلامت پوست کمک ‌کند.
 6. ماساژ شمع منجر به ارتقاء سلامت عمومی بدن می‌شود.
خدمات ماساژ شمع-ماساژ شمع کرج-ماساژ تخصصی کرج
خدمات ماساژ شمع-ماساژ شمع کرج-ماساژ تخصصی کرج

ماساژو آرامش در کرج بهترین کادو و هدیه به همسر،پدر،دوست،همکارو عزیزان -بهترین پکیج ماساژ برای هدیه و کادو در کرج

خدمات ماساژ سنگ داغ-ماساژ سنگ داغ کرج-ماساژ هات استون کرج