پکیج ماساژ+ماساژ با دستگاه گان به صورت رایگان در کرج

پکیج ماساژ+ماساژ با دستگاه گان به صورت رایگان در کرج

ماساژور تفنگی چه فوایدی دارد؟

این دستگاه الکترونیکی برای تسکین سریع تنش و درد عضلانی طراحی شده است. آن‌ها از درمان ضربه‌ای و ارتعاشی برای انجام ماساژ بافت عمیق و تسهیل ریکاوری عضلات استفاده می‌کنند. به‌طورکلی ماساژور تفنگی در صورت استفاده صحیح ایمن است اما درک مکانیسم آن برای به حداکثر رساندن مزایا و به حداقل رساندن هرگونه خطر احتمالی ضروری است. بیایید در مورد این مزایا بیشتر بحث کنیم.

1. بهبود گردش خون

یکی از مهم‌ترین فواید گان ماساژ«بهبود گردش خون» است. گردش خون ضعیف اثرات نامطلوبی بر سلامت کلی شما دارد و گردش خون بهتر به معنای تأمین مواد مغذی و اکسیژن بهتر در بدن است. بدن برای ترمیم بافت و عملکرد بهتر به مواد مغذی و اکسیژن نیاز دارد. اگر تفنگ‌های ماساژ به‌درستی کار کنند توانایی بهبود جریان خون را خواهند داشت.

2. کاهش تنش‌های عضلانی

مسیرهای عصبی از مغز به نخاع می‌روند و از طریق ریشه‌های عصبی از نخاع خارج شده و در نهایت به یک ارگان هدف (مانند رگ‌های خونی، دستگاه گوارش و اندام‌های تولیدکننده هورمون) می‌رسند. این مسیر «وابران» نامیده می‌شود و وظیفه اصلی آن «تسهیل یا مهار مستقیم عضلات اسکلتی یا عضلات صاف در اندام‌های هدف» است. مسیر حسی از طریق ریشه‌های عصبی و از اندام‌های هدف تا مغز حرکت می‌کنند. به این مسیر «آوران» می‌گویند.

تفنگ‌های ماساژ با بمباران مسیر آوران، تنش عضلانی را کاهش می‌دهند. این کار شبیه زمانی است که آرنج شما به جایی برخورد می‌کند و به‌طور غریزی آن را می‌مالید. آوران درمانی مدل‌های مختلفی مانند گرمای مرطوب، یخ، نوار، ماساژ، جکوزی، غلتک‌های فوم، دست‌کاری مفاصل و ماساژورهای کوبه‌ای دارد و به‌طورکلی باعث مهار کردن تنش‌های عضلانی می‌شود.

3. کاهش درد بعد از تمرین

تفنگ‌های ماساژ با شکستن سیگنال‌های درد و ترشح اسیدلاکتیک به کاهش درد عضلانی و بهبود سریع‌تر پس از تمرین کمک می‌کنند. در طول تمرین با تسهیل پراکندگی اسیدلاکتیک در سیستم گردش خون، تفنگ‌های ماساژ می‌توانند تا حد زیادی استقامت عضلات را بهبود بخشند. علاوه بر این درمان ضربه‌ای این توانایی را دارد که:

  • سیگنال‌های درد ارسال شده توسط مغز را مختل و درد را در زمان واقعی تسکین دهد.
  • به‌طور مؤثر درد عضلانی با شروع تأخیری را کاهش دهد.
  • عملکرد ورزشی را افزایش دهد.

4. بهبود عملکرد ورزشی

بسیاری از ورزشکاران حرفه‌ای مانند “Tom Brady” بر این باورند تفنگ‌های کوبه‌ای مزایای فوق‌العاده‌ای دارند. بر اساس تحقیقات انجام شده دستگاه ماساژور تفنگی به بهبود توده عضلانی و قدرت افراد مسن، بهبود استقامت عضلانی، افزایش قدرت، کاهش درد، بهتر شدن دامنه حرکتی و گردش خون کمک می‌کنند.

5. تحریک سیستم لنفاوی

منظور استفاده از ماساژور تفنگی برای افزایش جریان لنف در بدن است. سیستم لنفاوی یک سیستم پیچیده از عروق و گره‌های لنفی است که نقش مهمی در حفظ سلامت بدن دارد. با تحریک این سیستم، جریان لنف در بدن افزایش می‌یابد و به دفع سموم و ضایعات از بدن کمک می‌کند. استفاده صحیح از ماساژور تفنگی می‌تواند به این فرایند و بهبود عملکرد آن کمک کند.

6. تسکین درد

یکی از فواید ماساژور تفنگی «تسکین درد» است. این دستگاه در آسیب‌های حادی که در آن عضلات از ناحیه آسیب‌دیده محافظت می‌کنند نقش پر رنگی دارد. این روش یک راهکار طبیعی برای کاهش استفاده از داروهای مسکن، تزریق و سایر درمان‌های تهاجمی است. برای رفع ابهاماتتان می‌توانید به یک متخصص مراقبت‌های بهداشتی مراجعه کنید.

7. توانبخشی

ماساژور تفنگی برای درمان توانبخشی (درمانی که به فرد کمک کند توانایی‌های لازم برای زندگی روزمره‌اش را بازیابد، حفظ کند یا بهبود بخشد) بسیار توصیه می‌شود؛ زیرا نه تنها بهبودی را تسریع می‌کند بلکه مانع از آسیب مجدد می‌شود. ماساژور تفنگی در طول توانبخشی یک روش مکمل است. این ابزار کارش را از طریق بهبود و بازیابی عضلات آسیب‌دیده یا بهبود مشکلاتی مانند درد عضلانی، سیاتیک، گرفتگی و اسپاسم عضلانی، سندرم TMJ، شین اسپلینت یا سندرم CTS انجام می‌دهد.

8. تحریک سیستم عصبی

اگر می‌خواهید زندگی طولانی و سالمی داشته باشید «عملکرد سیستم عصبی» اهمیت یادی دارد. یکی از فواید ماساژور تفنگی تحریک سیستم عصبی و بهبود عملکردهای ضروری است. طبق مطالعات علمی یکی از اثرات بالقوه درمان ضربه‌ای «شبیه‌سازی تولید یا ترشح هورمون‌های احساس خوب مانند سروتونین و دوپامین» است. سطوح بهینه‌ای از این مواد شیمیایی باعث تمرکز واضح‌تر و خلق‌وخوی بهتر می‌شود. بخشی از این فرایند با کمک ماساژور تفنگی امکان‌پذیر است.

9. بهبود انعطاف‌پذیری بافت‌ها

ماساژ بافت عمیق توسط این ماساژور به بیرون راندن مواد زائد، بهبود گردش خون و کاهش تنش کمک می‌کند. این امر به نوبه خود باعث بهبود متابولیسم بافت‌ها می‌شود و نه تنها از صدمات جلوگیری می‌کند بلکه باعث تسریع ترمیم بافت‌ها می‌شود. تفنگ‌های ماساژ در حین انجام تکنیک‌های کششی به بهبود عمق کشش‌ها کمک کرده و منجر به بهبود انعطاف‌پذیری عضلات و مفاصل می‌شود.

10. پیشگیری از آسیب

از تفنگ‌های ماساژ می‌توان برای تسریع فرایند گرم کردن و ریکاوری و کاهش خطر هرگونه آسیبی استفاده کرد. با ماساژ درمانی مطمئن می‌شوید که عضلاتتان قبل از شروع ورزش با اکسیژن کافی فعال شدند و آمادگی انجام هر کاری را دارند.

پکیج ماساژ+ماساژ با دستگاه گان به صورت رایگان در کرج
پکیج ماساژ+ماساژ با دستگاه گان به صورت رایگان در کرج

ماساژ لاغری | ماساِژ لاغری شکم، بازو، ران با بهترین کیفیت …-ماساژ لاغری و فرمدهی کرج

ماساژ برای لاغری شکم؛ وقتی چربی‌ با ماساژ شکم آب می‌شود!ماساژ لاغری شکم کرج

ماساژ لاغری؛ آب کردن چربی ها و کمک به لاغری سریع-ماساژ لاغری کرج