ماساژ لاغری | ماساِژ لاغری شکم، بازو، ران با بهترین کیفیت …-ماساژ لاغری و فرمدهی کرج

ماساژ لاغری | ماساِژ لاغری شکم، بازو، ران با بهترین کیفیت ...-ماساژ لاغری و فرمدهی کرج

ماساژ لاغری

آیا تابحال از فواید ماساژ در تسریع فرآیند لاغری شنیده اید؟ بله درست خواندید، یکی از فواید ماساژ تراپی در لاغر کردن اندام های مختلف بدن و رفع سلولیت می باشد. ماساژ لاغری یکی از انواع متدهای ماساژ تراپی می باشد که می تواند در لاعری موضعی نقاط مختلفی از بدن از جمله شکم، پهلوها، بازو، ران و رفع سلولیت تاثیر داشته باشد.

استفاده از ماساژ لاغری در کنار سایر شیوه های لاغری از جمله رژیم غذایی مناسب، ورزش کردن و… می تواند فرآیند لاغری را ترسیع بخشیده و در درمان سلولیت های ایجاد شده در نقاط مختلف بدن نیز تاثیر بسزایی داشته باشد. هر چند این شیوه به تنهایی پاسخگو نمی باشد و یک درمانی مکمل می باشد و ،لاوه بر تسریع فرآیند لاغری می تواند موجب فرم دهی به اندام های مورد نظر شود.
اگر برای شما نیز سوالاتی از قبیل آیا با ماساژ می توان لاغر شد؟ تاثیر ماساژ بر روی لاغری چیست؟ ماساژ لاغری بر روی کدام اندام ها قابل استفاده می باشد و ….مواحه می باشید، خواندن ادامه این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم..

ماساژ لاغری و کاهش وزن

این روزها به دنبال سبک زندگی مدرن و کم تحرکی بسیاری از افراد درگیر مقوله افزایش بدن و ایجاد سلولیت در قسمت های مختلف بدن می باشند و بطبع به دنبال راه حلی مناسب و کارآمد برای رسیدن به اندام می باشند. شاید در اولین نگاه تنها راه حل، داشتن رژیم غذایی مناسب به همراه ورزش کردن می باشد. اما ما به شما این نوید را می دهیم که ماساژ تراپی نیز می تواند فرآیند لاغری را برای شما تسریع دهد.

فرآیند ماساژ لاغری چگونه است؟

حرکات مورد استفاده در ماساژ لاغری می تواند به صورت ضربه ای، سر دادن، مالش یا ورز دادن اندام های مورد نظر باشد که با تحریک غدد لنفاوی و بهبود جریان خون در موضع مورد نظر، باعث افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن شده که می تواند به طور چشم گیری در شکسته شدن چربی های جمع شده و کاهش وزن تاثیر گذار باشد.

به طور کلی می توان گفت، ماساژ موضعی به طور مستقیم و غیر مستقیم بر روی لاغری اندام ها تاثیر گذار می باشد، به این صورت که با دریافت ماساژ نه تنها متابولیسم و سوخت و ساز بدن افزایش یافته، بلکه با کاهش استرس و ایجاد آرامش، زمینه سازی برای جلوگیری از چاقی های ناشی از پرخوری های استرسی می باشد.

در کدام اندام ها می توان از ماساژ لاغری استفاده کرد؟

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که از این شیوه ماساژ تراپی در کدام یک از اندام های بدن می توان استفاده کرد. استفاده از ماساژ لاغری معمولا بر روی اندام هایی از جمله ران، شکم، پهلو ها و بازو ها مورد استفاده قرار می گیرد که در کنار رژیم غذایی مناسب و ورزش منظم و سبک می تواند تاثیر گذاری بسیارمناسبی داشته باشد.

لازم بذکر می باشد که استفاده از ماساژ موضعی یکی از شیوه های موثر در درمان سلولیت در اندام های مختلف بدن بوده. در اثر فشار های وارد شده در حین ماساژ، علاوه بر شکسته شدن بافت چربی تجمع یافته در محل سلولیت، موجب بهبود گردش خون شده که منجر به تخلیه مایع لنفاوی، سموم و مواد زائد بدن شده و در نهایت بعد از مدتی به رفع سلولیت می انجامد.

معمولا این نوع از ماساژ تراپی توسط یک ماسور حرفه ای و با تجربه در محیطی آرام و بدون استرس و با استفاده از روغن های گیاهی صورت می پذیرد، تا فرد تجربه خوبی از یک ماساژ حرفه ای را داشته باشد. آرامکده طراوت جوانی، ارائه دهنده انواع ماساژ لاغری در تهران با دارا بودن کادری مجرب و محیطی آرام، پذیرای شما عزیزان در تمامی روزهای هفته می باشد.

انواع ماساژ لاغری

ماساژ لاغری شکم و پهلو

  • بسیاری از افراد از چاقی های شکمی و پهلو که ناشی از تجمع چربی های احشای می باشد شاکی بوده و به دنبال راه حلی برای خلاصی از این مشکل می باشند. شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که آیا ماساژ ناحیه شکم و پهلو ها می تواند منجر به لاغری در این نواحی شود؟
  • تجمع چربی احشایی در نواحی شکم و پهلو ها، می تواند خطر ابتلاع فرد به بیماری هایی از جمله بیماری های قلبی، عروقی و دیابت را افزایش داده و صد البته ظاهری نا زیبا برای فرد به دنبال داشته باشد که می تواند منجر به کاهش اعتماد بنفس در فرد شود.
  • . ماساژ لاغری شکم و پهلو ها یکی از روشی های امن و تاثیر گذار برای خلاصی از شر چربی های انباشته شده در این نواحی می باشد. به این منظور از فرد خواسته می شود بر روی تخت به صورت طاق باز دراز کشیده و ماسور، دست های خود را توسط روغن های گیاهی چرب نموده و با استفاده از کف دست وحرکت انگشتان که به صورت سراندن می باشد، ماساژ را از سمت پهلو ها به سمت ناف انجام داده و این عمل را ۴ الی ۵ دقیقه تکرار می کنند.
  • ماساژ در ناحیه شکم و پهلو ها نه تنها موجب بهبود گردش خون و افزایش متابولیسم بدن شده بلکه تاثیر بسزایی در بهبود عملکرد سیستم گوارشی فرد و دفع سموم بدن دارد.

ماساژ لاغری بازو

سلولیت اصطلاحی که برای توصیف تجمع بافت چربی در نواحی مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع نوعی چاقی موضعی می باشد. مشکل سلولیت بیشتر در بانوان و بخصوص در ناحیه بازوان دیده می شود که علت اصلی آن تغییرات هورمون های زنانه، استرس و فعالیت های کم بدنی می باشد.
اگر شما نیز از این مشکل رنج می برید و به دنبال راه حلی برای رفع سلولیت و رسیدن به تناسب و زیبایی اندام می باشید، می توانید از ماساژ لاغری بازو به عنوان راه حلی کاملا کاربردی و تاثیرگذار استفاده کنید.
در این حالت تمرکز ماسور بر روی بازوی فرد بوده و با حرکات دورانی عضله بازو را تحت تاثیر قرار می دهد. معمولا به منظور نتیجه گیری بهتر، ماسور سر انگشتان خود را به روغن های گیاهی آغشته نموده و حرکت را از سمت عضله بازو به صورت دورانی به سمت آرنج ادامه می دهد.

ماساژ لاغری ران

  • یکی دیگر از نواحی بدن که با مشکل تجمع چربی و سلولیت مواجه می باشد، ران ها می باشد. استفاده از ماساژ لاغری ران به منظور رسیدن به تناسب و زیبایی و از بین رفتن سلولیت ها در این ناحیه می تواند در مدت زمان کوتاهی تاثیر شگفت انگیزی داشته باشد.
  • به این منظور فرد باید به پهلو خوابیده و ماسور ماساژ را به صورت حرکت دورانی از پایین زانوها به سمت بالای ران ها ادامه داده. به منظور نتیجه گیری بهتر معمولا از روغن های گیاهی استفاده می شود و حرکات۳ الی ۵ دقیقه انجام می شود. به منظور فرم دهی ران ها در این مرحله از فرد خواسته می شود به پشت خوابیده و ماسور، با قرار دادن یک دست بر روی دست دیگر، با حرکات دورانیبه صورت ملایم از ران ها به سمت زانو ها حرکت می کند.
  • به این ترتیب حرکات دورانی انجام گرفته بر روی ران ها منجر به تفکیک سلول های چربی و در نهایت تجزیه آنها شده، همچنین منجر به هدایت سموم بدن به سطح پوست و دفع آنها می شود.

مهمترین فواید ماساژ تراپی ( ماساژ لاغری)

بهبود گردش خون، افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن
دفع مواد زائد و و نرم کردن ماهیچه ها
رسیدن به تناسب اندام و فرم دهی به اندام ها
کاهش و از بین بردن سلولیت در اندام های مختلف
گردش خون را تحریک خواهد کرد
کاهش استرس و افزایش سطح انرژی بدن

ماساژ برای لاغری شکم؛ وقتی چربی‌ با ماساژ شکم آب می‌شود!ماساژ لاغری شکم کرج

ماساژ لاغری؛ آب کردن چربی ها و کمک به لاغری سریع-ماساژ لاغری کرج

پکیج آموزش ماساژ به صورت تخصصی در کرج-دوره انواع سبک های ماساژ کرج