ماساژ با وردنه و دستگاه کرج-ماساژ لاغری کرج-ماساژ رفع اسپاسم و گرفتگی کرج

ماساژ با وردنه و دستگاه کرج-ماساژ لاغری کرج-ماساژ رفع اسپاسم و گرفتگی کرج

آموزش ماساژ، و یا  انجام آن صرفا مختص افراد ویژه با آموزش های خاص  و مکانی جهت ماساژ  و صرف هزینه های زیاد نمیباشد . شما براحتی با استفاده از ماساژور های چوبی می توانید خود ویا دوستانتان را به خوبی ماساژ دهید .

همواره بر اثر بی تحرکی‌ها و کار‌های تکراری متداول روزمره، کرختی‌ و انسداد‌های عضلانی در بیشتر نقاط بدن ما رخ می‌دهد، در این شرایط نیروی حیاتی جسم انسان برای به جریان افتادن، نیاز به تحریک دارد. ماساژ از زمان‌های بسیار قدیم یکی از مهم‌ترین روش‌های درمانی و ریلکسی بوده و در فرهنگ‌های مختلف و به طرق مختلف متداول بوده.

 • از چوب درخت عناب هندی تولید می‌شود که از دیرباز در طب هندوستان رواج داشته.
 • چوب درمانی نوعی ماساژ درمانی کل نگر است که با استفاده از چوب‌های تراشیده شده به اشکال معمولا استوانه و دایره ای و در سایزها و اشکال مختلف صورت می‌گیرد.
 • چوب درمانی سطح انرژی را و به تعادل می‌رساند و اضطراب و استرس را از شما دور میکند.
 • با استفاده از ماساژورهای چوبی میتوانید چربی‌های تجمع یافته در قسمتهای مختلف بدن را از بین برده و سلولهای مرده را از بدن خارج نموده و جریان خون را در بدن تقویت کنید که تاثیر بسزایی در حس و حال و انرژی ما در پی دارد.

طراحی این ماساژورها بر اساس علم کالبد شناسی صورت گرفته.اگر به طور منظم استفاده شود تاثیر زود هنگامی بر فرم دهی بدن دارد که موجب بالا رفتن اعتماد به نفس میشود

آموزش استفاده از ماساژور های چوبی 

نحوه استفاده از بستگی اشکال و کاربرد آن متغیر می‌باشد که هر یک جهت استفاده در یک قسمت خاص بدن  و یا بعضی از آن ها به کل بدن مورد استفاده قرار میگیرند .با توجه به  نوع ماساژور ، به توضیح و آموزش آنها میپردازیم. در ادامه با همراه باشید .

 • ماساژور وردنه ای

شکل را روی قسمتهای مورد نظر مثل: پاها، پشت، پهلو، شانه ها و … قرار داده و مثل وردنه آن را به عقب و جلو ببرید و با ماساژور های چکشی ضربه های متداوم با نیروی یکسان وارد کنید البته اگر دوره‌های مخصوص را ندیده‌اید بسیار با احتیاط این کار را انجام دهید چرا که فشار بیش از حد روی قسمت‌های حساس مانند ستون فقرات می‌تواند باعث حس ناخوشایندی در فرد شود .

 • ماساژور کف دست

کف دست از پرکاربردترین قسمت‌های بدن می‌باشد که عصب‌های بسیار مهمی در آن وجود دارند و قدرتمند‌ترین حس لامسه را دارا می‌باشند، با قرار دادن ماساژور های استوانه‌ای شکل در بین کف دستها و رول کردن آن به عقب و جلو، شیار‌های مخصوص ماساژور خون را در کف دست به جریان می‌اندازند و سلول‌های تنبل را به حرکت در می‌آورند که در نتیجه کف دست از گرفتگی‌ و انسداد‌ها رها شده و حس بسیار خوشایندی در پی دارد‌.

 به صورت انفرادی و بدون کمک از شخص دیگر میتوانید به راحتی استفاده کنید.

 • ماساژور کف پا

ماساژور کف پا نیز در سایز‌های مختف برای یک پا و دو پا ساخته شده که با قرار دادن پا روی قسمت میانی‌این ماساژور‌ها و جلو و عقب کردن آن می‌توانید کف پای‌خود را که از دیدگاه علوم کهن و مدرن یکی از منشا‌ های مهم انرژی در بدن است را از فشار‌های روزانه برهانید و جریان حیاتی را در آن‌ها تقویت کنید و در همان حال احساس سرزندگی را برای خود حاصل کنید.

برای هر قسمت از بدن نیروی وارده نسبت به میزان استقامت عضو بدن متغیر خواهد بود که گرفتگی ها را باز میکند و شادابی تن و روح را به شما هدیه میدهد.

شما از این ماساژور به تنهایی و تنها با استفاده از یکی صندلی می توانید استفاده کنید.

 • ماساژور قلتکی

ماساژور قلتکی ،ماساژور جامع بدن میباشد  و همچنین انتخاب بسیار مناسبی برای افردای است که در قسمت گردن و یا ستون فقرات خود احساس درد ویا ناراحتی دارند.

میتوانید دو سر قلتک را بر روی دو فیله ی پشت (فیله ی کناری ستون فقرات) قرار داده و به آرامی ماساژ دهید . مراقب باشید که قلتک ها بر روی ستون فقرات نروند.

یکی از بهترین و آرامش بخش ترین ابزار و وسایل برای ماساژ وسایل چوبی هستند که معمولا نیز ماساژور های حرفه ای و افردی که دوست دارند خدمات ماساژ با کیفیت را تجربه کنند از آن ها استفاده می کنند. ابزار چوبی ماساژ معمولا دوام و ماندگاری بالاتری نسبت به ابزار فلزی و پلاستیکی دارند و همچنین حس بهتری را نیز منتقل می کنند. استفاده از ابزار ماساژ چوبی در برخی سبک ها ماساژ الزامی است، برای مثال برخی سبک ها که در آن ها به فشار بیشتر احتیاج است استفاده از یک وسیله مخصوص که بتوان از آن برای فشار وارد کردن به عضلات استفاده کرد لازم و ضروری است.همه‌ی ما برای رفع خستگی کارهای مختلفی انجام می‌دهیم؛ نوشیدن یک لیوان چای، تماشای تلویزیون، گپی با خانواده و دوستان. اما یکی از راه‌های رفع خستگی، رفع ضعف و خستگی از ماهیچه‌های بدن است. ماساژور چوبی  دست ساز بوده و برای ماساژ کل بدن استفاده می‌شود.

 • افزایش گردش خون
 • کاهش افسردگی
 • افزایش حس آرامش
 • تحت تاثیر قرار دادن تمام بدن
 • کمک به بهبود مواردی همچون یبوست، سردرد، میگرن و سینوزیت، علائم PMS، ورم پا، مشکلات یائسگی، بهبود خواب و …
 • طراحی ارگونومیک و ماساز تمامی نقاط حساس بدن
 • از جنس چوب طبیعی
 • سبک و قابل حمل
ماساژ با وردنه و دستگاه کرج-ماساژ لاغری کرج-ماساژ رفع اسپاسم و گرفتگی کرج
ماساژ با وردنه و دستگاه کرج-ماساژ لاغری کرج-ماساژ رفع اسپاسم و گرفتگی کرج
ماساژ با وردنه و دستگاه کرج-ماساژ لاغری کرج-ماساژ رفع اسپاسم و گرفتگی کرج
ماساژ با وردنه و دستگاه کرج-ماساژ لاغری کرج-ماساژ رفع اسپاسم و گرفتگی کرج

آشنایی با 12 نوع ماساژ و فواید و اصول هر یک از ماساژ ها و ماساژ درمانی کرج

ماساژ ضد اضطراب کرج-ماساژ ضد افسردگی کرج-ماساژ درمانی کرج به صورت ترکیبی ویژه

ماساژ با وردنه و دستگاه کرج-ماساژ لاغری کرج-ماساژ رفع اسپاسم و گرفتگی کرج