ماساژ کرج – سالن ماساژ و ماساژ درمانی کرج

ماساژ کرج - سالن ماساژ و ماساژ درمانی کرج

حالت ایده آل برای تعداد دفعات ماساژگرفتن چیست؟

شدت و مدت ماساژ به نوع ماساژ مورد نظر و ناحیه‌ای که می‌خواهید هدف قرار دهید بستگی دارد. بسیاری از مطالعات تحقیقاتی، تعداد دفعات و مدت ماساژ معینی را برای رفع مشکلات سلامت زمینه‌ای مانند درد یا آسیب توصیه می‌کنند.

با یک ماساژ درمانگر مشورت کنید تا بفهمید برای رفع نیازهای خود هر چند وقت یک‌بار باید ماساژ گرفت؟

اگر ماساژ معمولی در بودجه شما نمی‌گنجد، فاصله زمانی بین هر جلسه را در نظر بگیرید. همچنین می‌توانید تکنیک‌های ماساژ را برای انجام منظم‌تر در خانه از پزشک، ماساژ درمانگر یا متخصص دیگری بیاموزید.

انواع ماساژ

ماساژ تخلیه غدد لنفاوی

این نوع ماساژ برای تخلیه غدد لنفاوی افرادی که تحت‌تأثیر یک عمل جراحی یا شرایط پزشکی قرار گرفته‌اند مفید است. این ماساژ، جریان مایع را در غدد لنفاوی شما تحریک می‌کند و تجمع مایع را آزاد می‌کند.

ممکن است در ابتدا به‌صورت روزانه به این ماساژ نیاز داشته باشید، اما به‌مرورزمان، می‌توانید دو یا سه بار در هفته آن را امتحان کنید.

ماساژ تخلیه غدد لنفاوی باید همیشه توسط یک متخصص انجام شود. این متخصصین همچنین می‌توانند به شما آموزش دهند تا تکنیک‌های ماساژ خاصی را خودتان انجام دهید.

ماساژ بافت‌های عمیق

ماساژ بافت عمیق از ضربات آهسته و قوی برای رسیدن به لایه‌های عمیق‌تر عضلات و بافت هم‌بند استفاده می‌کند. این نوع ماساژ آسیب عضلانی ناشی از صدمات را هدف قرار می‌دهد.

ممکن است روزانه، چند بار در هفته یا چند بار در ماه برای درد به دنبال ماساژ بافت عمیق باشید.ماساژ درمانگر شما می‌تواند یک فرکانس و مدت‌زمان را برای رسیدگی به وضعیت سلامت زمینه‌ای که باعث این نوع ماساژ می‌شود، توصیه کند.

ماساژ کرج - سالن ماساژ و ماساژ درمانی کرج
ماساژ کرج – سالن ماساژ و ماساژ درمانی کرج

خدمات ماساژ در منزل و محل شما در کرج-ماساژ در منزل کرج با تخت و تجهیزات

ماساژ کرج – سالن ماساژ و ماساژ درمانی کرج