ماساژ در منزل کرج-ماساژور با تخت و تجهیزات در منزل کرج

ماساژ در منزل کرج-ماساژور با تخت و تجهیزات در منزل کرج

ماساژ پوست سر

ماساژپوست سر می‌تواند بسیار آرامش‌بخش باشد و حتی ممکن است فشارخون و ضربان قلب شما را نیز کاهش دهد.

مطالعه‌ای در کره نشان داد که زنان شاغلی که ۱۵ تا ۲۵ دقیقه انجام این ماساژ را دو بار در هفته و به مدت ۱۰ هفته تجربه کردند در مقایسه با باقی افراد، شاخص‌های سلامتی بالاتری از خود نشان داده‌اند.ماساژ منظم پوست سر می‌تواند به شما کمک کند احساس آرامش بیشتری کنید و شرایط روحی شما را بهبود می‌بخشد.

ماساژ کامل بدن

ماساژ کل بدن را اغلب ماساژ سوئدی می‌نامند. این نوع ماساژ باعث آرامش می‌شود. ممکن است فقط گاهی، هر چند هفته یا هر ماه به دنبال این نوع ماساژ باشید تا به شما کمک کند تمرکز بیشتر و استرس کمتری داشته باشید.

استفاده از صندلی‌های ماساژور

صندلی‌های ماساژور می‌توانند درد عضلات را تسکین دهند یا به ایجاد آرامش در شما کمک کنند

یک مطالعه آزمایشی نشان داد که بزرگسالان سالمی که به مدت ۲۰ دقیقه در روز از صندلی‌های ماساژ استفاده کرده‌اند، فواید مثبتی را تجربه کردند.

می‌توانید با خرید صندلی ماساژور این نوع ماساژ را در خانه تجربه کنید، یا اگر بودجه شما کافی نیست، می‌توانید مکانی را در خارج از خانه پیدا کنید که بتوانید گهگاه یا به طور منظم از صندلی‌های آن استفاده کنید.

اثرات ماساژ بر عارضه‌های مختلف

ماساژ می‌تواند به تسکین علائم خاص یا کاهش استرس و اضطراب کمک کند. ماساژ همچنین ممکن است در دوران بارداری مفید باشد. ممکن است برای تسکین درد به انجام ماساژهای مکرر نیاز داشته باشید؛ اما گاهی نیز شاید انجام ماساژهای کمتر اما برنامه‌ریزی‌شده و منظم برای سلامت عاطفی شما مفیدتر باشد، پس همه چیز دررابطه‌با تعداد جلسات ماساژ بستگی به شرایط شما دارد.

ماساژ برای کمردرد

یک برنامه روتین و منظم برای انجام ماساژ ممکن است درد کمر شما را کاهش دهد. نتایج مطالعه‌ای انجام شده نشان داد که ماساژ بافت عمیق به‌صورت روزانه به مدت ۳۰ دقیقه و در طی ۱۰ روز باعث کاهش درد در بیماران می‌شود.

کالج آمریکایی نیز اخیراً ماساژ را به‌عنوان درمانی برای رفع کمردردهای مزمنی که بیش از ۱۲ هفته به طول انجامیده‌اند عنوان کرده است

ماساژ در منزل کرج-ماساژور با تخت و تجهیزات در منزل کرج
ماساژ در منزل کرج-ماساژور با تخت و تجهیزات در منزل کرج

ماساژ کرج – سالن ماساژ و ماساژ درمانی کرج

بهترین و کمترین قیمت ماساژ در کرج-تخفیف ویژه ماساژ در کرج-ماساژ  با کمترین قیمت کرج

بهبود و تسکین افسردگی و اضطراب در ماساژ درمانی کرج