انواع ماساژ در کرج و فواید ماساژ در کرج

انواع ماساژ در کرج و فواید ماساژ در کرج

بهترین تخفیف های ماساژ و اسپا در کرج با پشتیبانی 24 ساعته

کم ترین قیمت بهترین کیفیت با بهترین روغن ها و ترکیب بهترین پکیج ها و سبک ها

استفاده از بهترین روغن های درمانی ماساژ

بهترین مرکز ماساژ مرکز ماساژی که در کرج باشد مجموعه ای است

که کامل ترین پکیج ماساژ را بدون هیچگونه هزینه جانبی برای شما در نظر گیرد

تخفیف ماساژ صورت دو پارت ،تخفیف ماساژ کرج روغن ترکیبی رایگان

انواع ماساژ

امروزه طیف وسیعی از این تکنیک در دسترس قرار دارد که شامل موارد زیر هم می‌شود:

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی شکلی از ضربات آرام تا قدرتمند به عضلات است که لایه‌های عمیق عضله و بافت همبند را مورد هدف قرار می‌دهد. از ماساژ سوئدی برای کمک به آسیب‌های عضلانی ناشی از ضربات و جراحات استفاده می‌شود.

ماساژ ورزشی

ماساژ‌های ورزشی شبیه ماساژ سوئدی هستند؛ اما مخصوص ورزشکاران است و بیشتر برای کمک به پیشگیری یا درمان آسیب‌های ناشی از ورزش به کار می‌رود.

ماساژ نقاط ماشه‌ای

این نوع ماساژ بر روی نقاطی خاص از بدن که از فیبرهای عضلانی سفت ایجاد می‌شوند متمرکز است. هدف از ماساژ نقاط ماشه‌ای، بهبود درد و شل کردن عضلات است.

ماساژ لنفاوی

ماساژ لنفاوی نوعی مخصوص از ماساژ است که به بدن کمک می‌کند تا سموم و مواد زائد را دفع کند. این روش با تکنیکی خاص روی لنف‌ها به بهبود عملکرد سیستم لنفاوی کمک می‌کند و نقش مهمی در سلامتی بدن دارد.

ماساژ رفلکسولوژی

ماساژ رفلکسولوژی ترکیبی از تکنیک‌های فشارروی دست و پا است که با هدف بازیابی سطوح طبیعی انرژی بدن انجام می‌شود. از فواید آن می‌توان به تسکین درد، کاهش خستگی و بهتر شدن خلق و خو اشاره کرد. معمولا افراد بعد از ماساژ رفلکسولوژی آرامش عمیقی را تجربه می‌کنند.

ماساژ بافت‌های عمیق

ماساژ بافت‌های عمیق برخلاف تصور افراد، اصلا دردناک نیستند و می‌توانند نقش مهمی در بهبود دردهای ناشی از گره‌های عضلانی و گرفتگی آن‌ها بازی کنند. این روش در مواردی مانند درد یا جراحت، عدم تعادل در عضلات، سفتی و دردهای مزمن بسیار کمک کننده است.

ماساژ شیاتسو

ماساژ شیاتسو یکی از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین انواع ماساژ است که در زبان ژاپنی به ماساژ با فشار انگشت ترجمه می‌شود. هدف از ماساژ شیاتسو اعمال فشار بر نقاط خاصی از بدن است. از فواید آن می‌توان به کاهش درد، شل کردن عضلات و بهبود انقباضات عضلانی اشاره کرد. این ماساژ برای رفع ناراحتی‌های ناشی از کمردرد، وضعیت بد بدنی، کاهش جریان خون در بدن، اختلالات خواب و اضطراب بسیار مفید است.

ماساژ تایلندی

این نوع یکی از قدیمی‌ترین تکنیک‌های ماساژ در دنیا محسوب می‌شود و بالغ بر 2500 سال قدمت دارد. البته ریشه ماساژ تایلندی، خود تایلند نیست و هند است. این ماساژ با هدف کشش عمیق بدن ابداع شده و گاهی به عنوان یوگای کمکی هم شناخته می‌شود. از فواید ماساژ تایلندی می‌توان به بهبود جریان خون در بدن، افزایش انعطاف‌پذیری و بهبود سطح انرژی اشاره کرد. بسیاری از افراد برای بهبود کمردرد، مشکلات تعادل و رفع میگرن از این روش کمک می‌گیرند.

انواع ماساژ در کرج و فواید ماساژ در کرج
انواع ماساژ در کرج و فواید ماساژ در کرج

معرفی انواع مختلف ماساژ در کرج و فواید شگفت انگیز آن

ماساژ درمانی در کرج راهی برای آرامش روح وجسم-ماساژور خانم کرج-ماساژور آقا کرج

ماساژ ترکیبی کرج،ریلکسی،سوئدی،تایلندی،مدیکال،سنگ داغ، بادکش گرم،ابزار تراپی ، سرو صورت در کرج