ماساژ صورت کرج-ماساژ سرو صورت کرج-ماساژ سر کرج

ماساژ صورت کرج-ماساژ سرو صورت کرج-ماساژ سر کرج

فواید ماساژ سر چیست؟

 • در ادامه این قسمت مقاله تصمیم داریم شما را با فواید ماساژ سر بیشتر آشنا کنیم. ماساژ سر به بهبود سیستم‌های بدن کمک می‌کند و جریان خون و انرژِی و مواد مغذی را به اندام‌ها، بهبود می‌بخشد.

تخلیه غدد لنفاوی و تحریک سلول‌های آن

 • تخلیه غدد لنفاوی بدن توسط تحریک سلول غدد لنفاوی یکی از فواید ماساژ سر است. سیستم لنفاوی مربوط به زباله‌دان بدن است. بدن آنچه نیاز دارد را می‌گیرد و مواد زائد و سموم را به این غدد منتقل می‌کند. ماساژ سر بهترین روش برا گردش خون است، تا گره‌های لنفاوی خالی شوند. ماساژ جریان خون را تحریک می‌کند و در نتیجه به پاک کردن محصولات زائد و سموم بدن کمک شایانی می‌کند.

درمان اختلالات خواب

 • سبک زندگی در قرن ۲۰۲۲ میلادی به شیوه‌ای است که که مشکلات و درگیری‌های فکری بالایی دارید که این رو خستگی‌های زیادی به همراه دارد. به عنوان مثال فرد آنقدر درگیر مشکلات اقتصادی است که همیشه دچار استرس و اضطراب است این افراد که اکثر جامعه دنیا به این مشکل گرفتار شده‌اند در مورد سلامتی ضربه‌های زیادی خواهند خورد یکی از فواید ماساژ سر درمان اختلالات خواب است. ماساژ سر با حمله به موج‌های فیزیکی در سر باعث درمان بد خوابی می‌شود و موجب استراحت سلول‌های عصبی می‌شود.

سلامت در رشد مو

 • چیزی که امروزه مردم در هر سنی به آن اهمیت می‌دهند، زیبایی و جذابیت در آن‌ها است. ماساژ سر کمک می‌کند جریان خون در بافت‌های پوشت سر به خوبی جریان پیدا کند. تحریک خون باعث می‌شود خون به همراه اکسیژن مواد مغذی به ریشه مو برسد و از ریزش مو جلوگیری شود. شما این ماساژّ را می‌توانید با روغن‌های مفید برای مو هم انجام دهید تا نتیجه بهتری از این ماساژ دریافت کنید.

کاهش فشار خون

 • فشار خون به دلیل نداشتن عارضه‌ها و علائم مشخص به بیماری قاتل خاموش شهرت دارد. ماساژ سر یک روش کاملاً طبیعی و بدون عوارض خطر برای افراد است که می‌تواند از این روش استفاده کنند. تحقیقات نشان می‌دهد ماساژ سر از نوسانات فشار خون جلوگیری کرده و هورمون استرس را کاهش داده و از حملات قلبی به اندازه پشم‌گیری جلوگیری می‌کند و تخریب نارسایی کلیه و آسیب به بافت‌های آن جلوگیری می‌کند.

افزایش توانایی حافظه و تنفس بهتر

 • ذهن ما همراه با آشفتگی‌های ذهنی همراه است و در موضوعات متنوع درگیر است و همین مسأله باعث فراموشی بعضی از این مسائل است که البته این مشکلات گاهی به دلیل افزایش سن و کهولت سن رخ می‌دهد. حال ما باید به دنبال روشی باشیم که به این افکار پریشان خاتمه بدهد و یک استراحت به سیستم عصبی و حافظه ما بدهد ماساژ بهترین راه برای استراحت و تحرک سلول‌های شادی ماساژ سر استو ماساژ اکسیژن را به این سلول‌ها می‌رساند تا فعالیت بهتری داشته باشند. البته این امر باعث آرامش و تنفس بهتر نیز می‌شود. ماساژ و تحریک ماهیچه‌ها در قسمت سر و گردن باعث انقباض و منقبض شدن ماهیچه‌هایی تنفسی می‌شود که باعث الگویی تنفسی نرمال می‌شود. ماساژ بهترین پیشنهاد برای تنفش نرمال و افراد دچار آسم می‌باشد.

نقاط فشار در ماساژ سر چیست؟

 • برخی از نقاط به فشار حساس است که فشار‌های ماساژ باعث عملکرد و بهبود بهتر اندام‌های سر که به فشار حساس است می‌شود. بسیاری از این نقاط در فاصله بین استخوان‌های سر، تاندون‌ها و ربات‌ها است که با استفاده از این نقاط فشار می‌توانیم به فرد کمک شایانی کنیم تا عملکرد طبیعی در سر فرد به وجود بیاید.
 • جالب اینجاست که این نقاط از سردرد‌های تنشی نیز جلوگیری می‌کند و فشار خون را در سر بهبود می‌بخشد و سردرد‌های میگرنی و سینوسی را در فرد کاهش و بهبود می‌دهد. تمام این فواید به دلیل حس خوبی که به فرد می‌دهد صورت می‌گیرد.

نحوه انجام ماساژ سر چگونه است؟

 • برای ماساژ سر شما فقط فقط به نوک انگشتانتان نیاز دارید و البته می‌توانید از روغن هم استفاده کنید.
 • زمان مورد نیاز بین ۷ تا ۱۰ دقیقه است. نشستن بر روی یک صندلی اگر از روغن استفاده می‌کنید‌ حوله را درو گردن خود بپیچانید. با انگشتانتان به فشار‌های سبک و متوسط بر روی نقاط سر خود ماساژ دهید.
 • حرکت دورانی را با انگشتانتان ادامه دهید و در اخر سر خود را با شامپو بشورید و یک دوش آب گرم را بعد ماساژ تجربه کنید تا حس نشاط و ارامی را تجربه کنید. البته در قسمت پوست سر شما می‌توانید از‌شانه‌های چوبی نوک گردنی دارند و تیز نیستند استفاده کنید. این قسمتی از ماساژ است که جریان خون و در سلول‌های بالای سر کمک می‌کند.
ماساژ صورت کرج-ماساژ سرو صورت کرج-ماساژ سر کرج
ماساژ صورت کرج-ماساژ سرو صورت کرج-ماساژ سر کرج

ماساژ ترکیبی کرج،ریلکسی،سوئدی،تایلندی،مدیکال،سنگ داغ، بادکش گرم،ابزار تراپی ، سرو صورت در کرج

ماساژ ترکیبی سوئدی،ریلکسی،رفلکس کف پا و صورت کرج-ماساژ کرج