آموزش ماساژهای عمومی کرج-آموزش تخصصی ماساژ کرج

آموزش ماساژهای عمومی کرج-آموزش تخصصی ماساژ کرج

پیشنهاد ویژه:***********************

یک ساعت ماساژبه صورت ترکیب ریلکسی، سوئدی ،تایلندی، کف پا ، سروصورت به همراه سنگ داغ و بادکش با روغن مغذی و معطر با قیمت ویژه برای شما شهروندان عزیز در یک جلسه به صورت تخصصی

ماساژیا درسالن تخصصی ما یا در منزل خودتون انجام میشه با تخت مخصوص وسایر تجهیزات قابل حمل به صورت کاملا استاندارد ، تخصصی و کامل

تایم کاری ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

در صورت تمایل تایم خودتون رو رزرو کنید***************

09220518175

09196691095

پاسخگوی هر دوخط آقای بی درنگ

جهت هماهنگی ، رزرو و تعیین وقت تماس بگیرید یا در پیام رسان واتس آپ پیغام بگذارید

تاریخچه ماساژ:

شواهد باستانی ماساژ در بسیاری از تمدن های کهن از جمله چین هند ژاپن کره جنوبی مصر روم یونان و بین النهرین  یافت شده است درچین یک سیستم جامع روش های درمانی از جمله درمان رژیم غذایی طب سوزنی طب گیاهی ورزش به همراه ماساژ که از سال ۸۰۰ میلادی  بوده است به عنوان توی نا : به معنای واقعی کلمه ((فشار و درک)) شناخته می شود.

ماساژدر تایلند:

جیوا کار کومار آبهاکا به عنوان بنیانگذار ماساژسنتی تایلندی وپزشکی تایلندی شناخته می شود.جیواکار پزشک بودا بود و یک سیستم درمان که ترکیبی از طب فشاری  بازتاب و حرکات یوگا را تدوین کرد .ماساژ سنتی تایلندی به طور کلی براساس ترکیبی از سنت های هندی و چینی پزشکی است . جیواکار امروز به عنوان ((پدر طب)) در تایلند شناخته شده می شود.

ماساژدر غرب:

تاریخچه ماساژدرمانی در تمدن غرب به ریشه های طب غربی در یونان باستان بر می گردد ۵۰۰سال قبل از میلاد در یونان بقراط که او را پدر طب غربی می دانند از ماساژ نیز برای درمان استفاده می کرد. بقراط گفته که ((یک پزشک باید در خیلی چیزها تجربه داشته باشد اما مطمئنا در مالش .او معتقد بود که ماساژ-همراه با هوای تازه غذای خوب .حمام.موسیقی.استراحت.و دیدار دوستان –کلیدی برای درمان بیماری است.

ماساژدر ایران :

در طب سنتی ایرانی ماساژنیز جایگاهی دارد اما متاسفانه مانند شرق و غرب گسترده نیست. در ایران استفاده از روغن های خاص برای اهداف درمانی بسیار مهم است .وجود دلاک ها در حمام ها و خزینه ها برای از بین بردن خستگی های عضلانی و بین مفصلی بیانگر وجود ماساژدر تاریخ ایران است. در طب سنتی ایران دلاک دستکاری دستی و یا مشت و مال معنی می دهد.

ماساژ سوئدی:

ماساژ سوئدی بر اساس آناتومی و فیزیولوژی توسط یک فیزیولوژیست سوئدی هنریک لینگ با نام (( پزشکی ژیمناستیک)) ابداع شد. پزشکی ژیمناستیک شامل حرکات انجاک شده توسط درمانگر بود که در دانشگاه استکهلم به ثبت رسید .

ماساژشامل مالش طولانی و با فشار. مالیدن . اصطکاک. ضربه زدن و تکان دادن با دست است ماساژسوئدی فراتر از آرامش می رود ماساژسوئدی فوق العاده مفید برای افزایش سطح اکسیژن در خون کاهش سموم عضلات بهبود گردش خون انعطاف پذیری بدن و کاهش تنش است. مطالعه انجام شده توسط مرکز ملی طب مکمل و جایگزین که در نیویورک تایمز به چاپ رسید نشان داد که  این افرادی که ۴۵ دقیقه ماساژسوئدی دریافت می کنند این ماساژ کاهش قابل توجهی در سطح هورمون استرس کورتیزول و همچنین تولید ارژینین که می تواند منجر به کاهش کورتیزول شود را در بدن انها در پی دارد و نیز می تواند در افزایش تعداد لنفوسیت ها که سلول های سفید خون هستند و بخشی از سیستم ایمنی بدن می باشند کمک کند

تای ماساژ(ماساژتایلندی)

ماساژتایلندی دستکاری فعال بدن با استفاده از کشش و فشار ملایم در امتداد خطوط خاص است . قدمت این ماساژ به زمان بودا بر میگردد و به نظر می رسد برگرفته از شیاتسو .طب فشاری . و یوگا باشد که با اضافه کردن داروهای گیاهی و نیز مدیتیشن به کار می رود.ماساژور ها اعمال فشار در امتداد خطوط خاص را با شصت دست ها پاها و علاوه بر این حرکت و کشش های یوگا انجام می دهند و باعث تحریک و فعل و انفعالات در بدن می شوند بیشتر ماساژور های سنتی تایلندی اصل و نصب خود را به جیواکار پزشک شخصی بودا نسبت می دهند و باعث تحریک و فعل و انفعالات در بدن می شوند بیشتر ماساژورهای سنتی تایلندی اصل و نسب خود را به جیواکار پزشک شخصی بودا نسبت می دهند طب تای بر این اصل استوار است که یک نیروی درونی داخل بدن انسان در حال چرخش است . برای سالم بودن و سرزنده بودن باید به گردش آزادانه این نیرو کمک کنیم زمانی که این نیرو مسدود شود بیماری به صورت جسمی احساسی یا رو حی خود را نشان می دهد.

ماساژورزشی:

ماساژورزشی برای کمک به ورزشکاران و اماده سازی بدن ان ها برای عملکرد بهینه بازیابی پس از یک مسابقه یا عملکرد خوب در طول مسابقه و تمرین به وجود امد ماساژورزشی همچنین برای پیشگیری و بهبود زخم ها و جراحات وارده به عضلات و تاندون ها وجود دارد درمانگر ماساژ به طور کلی در یک منطقه از بدن که مشکل خاصی به وجود امده تمرکز می کنند این ماساژبرگرفته  از ماساژسوئدی است.

تکنیک های ماساژ ورزشی :

1.حرکات دیپ تیشو

2.ماساژ فیبر های متقاطع

3.تخلیه لنفاتیک

4.ماساژنواحی حساس و کلیدی

ماساژشیاتسو:

شیاتسو به طور گسترده ای شناخته شده ترین سبک از طب فشاری به معنای واقعی کلمه ((فشار انگشت)) است شیاتسو با استفاده از فشار ریتمیک از ۳ تا ۱۰ ثانیه بر روی نقاط خاص در امتداد بدن و کانال های بدن با استفاده از انگشتان دست .دست. ارنج.زانو.انجام می شودو باعث تحریک نیرو در بدن می شود .

همچنین شامل کشش های ملایم و محدود است شیاتسو برای درمان درد و بیماری برای استراحت بدن و به منظور حفظ سلامت عمومی استفاده می شود.

آروماتراپی:

استفاده از روغن هایی است که تصور می شود دارای خواص درمانی است . این روغن ها اسانس های گرفته شده از گل.میوه.دانه برگ و پوست برخی از گیاهان است.در این ماساژروش های مناسب مانند .طب فشاری یا بازتاب مورد استفاده است روغن ها از طریق پوست جذب می شود و بدن را تحت تاثیر تغییرات فیزیولوژیکی قرار می دهند بو کردن عطر به طور مستقیم بر منطقه لیمبیک درمغزکه مربوط است به احساسات و خاطرات تاثیر می گذارد.

ماساژصورت و زیبایی:

مزایای بی شماری برای ماساژصورت وجود دارد از جمله زیبایی احساس ارامش و کند شدن روند پیری و چین و چروک صورت.

نوع غربی ماساژصورت به عنوان یک درمان زیبایی یک نوآوری جدید در قرن بیستم است

  و به خصوص در اروپا خیلی طرفدار پیدا کرده است. بسیاری از ماساژدرمان های معروف اروپایی در آمریکا نیز مشغول کار و تعلیم می شوند این شکل از ماساژ بیشتر جنبه زیبایی دارد تا درمانی. فواید احتمالی  ماساژصورت به روش غربی ها عبارت است از

بهبود وضعیت پوست صورت و قدرت عضلات صورت.استراحت کردن و ریلکس شدن عضلات صورت و چشم.بهبود سردردهای تنشی و درد های صورت. تخفیف استرس و اضطراب و ریلکس شدن کلی بدن از نظر فیزیکی و روانی .

ماساژ لاغری:

این ماساژبیشتر با غدد لنفاوی و تخلیه آن با استفاده از پرس و فشار سرکار دارد این ماساژ به سیستم لنفاوی کمک میکند تا مایعات و مواد زائد را از بدن خارج کرده و مواد مغذی ضروری جایگزین آن شود که این کار برای کمک به ساخت سلول های ایمنی سئخت ساز بدن شکست چربی ها و دفع چربی ها موثر است.

از نظر دیگر ماساژبا افزایش جریان خون باعث سوخت و ساز بیشتر بدن شده و مانند ورزش کردن باعث شکست و سوختن چربی ها می شود به طور کلی تمامی ماساژهای روغنی لاغرکننده می باشند اما ماساژلاغری با تکنیک نیدینگ افلوراژ و لرزش اثر بیشتر دارد.

ماساژ رفلکسولوژی:

رفلکسولوژی یا درمان منطقه ای طب جایگزین شامل قانون فیزیکی از اعمال فشار به پاها.دست ها و یا گوش با انگشتان دست با روغن و یا بدون روغن است ماساژورهای مطرح رفلکسولوژی ادعا میکنند هریک از سیستم ها و اعضای جمعی و مفرد بدن منعکس کننده تصویر خود بر روی دست وپا است که اثر ماساژ پا دست و گوش در مناطق رفلکس آن اعضا . یک تغییر فیزیکی به آن عضو منتقل می کند.

مواردی را که با رفلکسولوژی می توان اثرگذار تر نمود:

 • تمامی گروه های سنی از نوزدان تا افراد مسن را می توان درمان کند.
 • می تواند برای متعادل  سازی کل بدن استفاده شود.
 • می تواند قدرت شفابخشی خود بدن را افزایش دهد.
 • می تواندخون و نیرو را به نواحی مختلف افزایش داده و باعث جذب مواد غذایی و دفع مواد زائد می شود

ماساژتایلندی – تای سنتی

ماساژتایلندی یک نوع مهارت دستی می باشد که با استفاده از کشش مثبت و فشار ملایم در مسیر و امتداد خطوط انرژی انجام می شود

روی عضلات مفاصل اثرگذاری بسیار دارد

ماساژتایلندی – روغنی

بهترین و کامل ترین انواع ماساژ است حرکات اصلی این ماساژ: افلوراژ،نیدینگ،پرس،کشش

و مالش در خطوط خاص و کانال های مختلف بدن است و می توان گفت که برای همه مفید است

 این ماساژ فوق العاده مفید برای افزایش سطح اکسیژن در خون ، انعطاف پذیری بدن و کاهش تنش است

ماساژشیاتسو

ماساژ شیاتسو در واقع طب سوزنی است که به جای استفاده از سوزن از انگشت استفاده می شود باور رایج در ماساژ شیاتسو براین است که تمرینات شیاتسو بر ۱۴ کانال انرژی که هرکدام مربوط به یک عضو مهم بدن است، تاثیرمثبت دارد این ۱۴ کانال انرژی به عنوان یک کانال با عنوان(چی) در بدن جریان پیدا می کند.

ماساژسوئدی

ماساژسوئدی به صورت مالش طولانی و با فشار ، مالیدن ، اصطکاک ،ضربه زدن و تکان دادن با دست صورت می گیرد .ماساژ سوئدی فراتر از آرامش می رود ماساژسوئدی فوق العاده مفید برای افزایش سطح اکسیژن در خون، کاهش سموم عضلات، بهبود گردش خون ، انعطاف پذیری بدن و کاهش تنش است

ماساژریلکسی

ماساژ ریلکسیشن شامل تکنیک های استروک ( مالش و نوازش)و نیدینگ( ورزدادن) می باشد

فشار در این تکنیک ها از ملایم تا متوسط است.

که معمولا با روغن انجام می شوند.رفع خستگی های شدید ، اسپاسم ها و گرفتگی ها طولانی ، اشفتگی هااسترس ها و تنش ها این روزها کلافه کننده است و تنها راه رهاییاز این معضل بزرگ دریافت ماساژ به ویژه ماساژریلکسی یا ریلکسیشن

کل بدن است که حال فرد را کاملا دگرگون می کند کسانی که از ماساژریلکسیشن کل بدن استفاده می کنند نه تنها خستگی ها، گرفتگی ها، اسپاسم هااسترس و اضطراب فشار های عصبی و…. آنها رفع می شود بلکه به ایدال ترین

نحو ممکن روح ، جسم و ذهن دست پیدا می کنند و حال خوب بعد اتمام جلسه ماساژکاملا حس می شود همین ماساژچنان آرامش و آسایشی به فرد می دهدکه به وسیله چیزی دیگر دست یافتنی نیست.ان فشار در این تکنیک ها از ملایم تا متوسط است.

ماساژآروماتراپی

رایحه درمانی یا سبک آروماتراپی برای شما آرامش ذهنی و جسمی فراهم می آورد و به بهبود کیفیت خواب شما کمک می کند سلامتی پوست شما را تضمین می کند عفونت های تنفسی را از بین می بردآرامش بخش درد و التهابات است به هضم غذا کمک می کند و یبوست را کاهش می دهد.

پاکسازی و جوانسازی صورت

پارت های زیبایی صورت فواید زیادی برای پوست ، عضلات صورت ، چشم و … دارد همچنین فواید درمانی زیادی برای صورت

سر، مو و چشم دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد : تقویت پوست و مو، ضد چین و چروک و افتادگی پوست،آبرسان قوی

لیفتینگ صورت،جلوگیری از پیری بر اثر سن،پاکسازی آلودگی های محیطی افزایش خون رسانی و اکسیژن رسانی،کاهش خستگی چشم و تقویت آن رفع استرس ، تنش ، سردرد و میگرن،تخلیه عفونت های سینوس،ترشح هورمون های شادی آور

کاهش هورمون استری یا کورتیرول،کاهش ریزش مو وسفیدی آن،فرمدهی و گونه گذارینرم شدن و مرطوب شدن پوست صورت،از بین بردن سلول های مرده،ایجاد آرامش

یومی هو تراپی – اصلاح مفاصل ستون فقرات و لگن

یومی هو به معنی (( ریشه درمانی )) یکی از روش های درمانی کل نگر است که تمامیت انسان را موردنظر قرار می دهد و مبده آن دکتر ^ماسایوکی سایونجی^ از انجمن طب پیشگیر ژاپن است.

چنین سیستمی هم طب پیشگیری است هم طب پیش درمان که به بدن این فرصت را می دهد تا خودش را به طور طبیعی و بدون استفاده از داروها و عوامل مصنوعی بازسازی کند یومی هو یکی از روش های پارامدیکال است که به ریشه بیماری ها و درد ها می پردازد پایه های عملکردی یومی هو براساس استئولوژی لگن و ستون مهره هاست لگن از طریق عملکرد اشتباه ناحیه مفصل ^ساکروایلیاک^ دچار عدم تقارن گشته و ۲۶ مهره ستون فقرات را تحت تاثیر قرار می دهد هرگونه عدم تقارن در استخوان های اصلی لگن اعم از استخوان ایلیاک و هیب که به وسیله تغییر در مفصل ایلیاک ایجاد می گردد را اصطلاحا جابه جایی لگن می گوییم براساس این بینش اکثریت مردم مبتلا به جابه جایی لگن خاصره اند این امر سبب ایجاد بیماری هایی از جمله کمردرد، دست و پا درد ، انحاف ستون فقرات ، دردهای روده ای ، انقباضات عضلانی ، سردرد های مزمن ، افسردگی و ……. می شود.

یومی هو با استفاده از ترکیبی از ماساژو جا انداختن مفاصل اندام ها را از انقباضات ماهیچه ها آزاد کرده و به عضله ها کمک می کند .

بادکش درمانی

بادکش درمانی قدمتی ۳۰۰۰ساله داشته که توسط فرهنگ های مختلف در سراسرجهان مورد استفاده قرار می گیرد، درمانگرها

از بادکش برای درمان بیماری های مختلف ازجمله بیماری های اسکلتی عضلانی ، پوست ، گوارشی و بیماری های روحی مانند

استرس ، افسردگی و اضطراب استفاده می کنند. همچنین ، از بادکش درمانی می توان برای درمان بیماری های جسمی ناشی از استرس

و اضطراب نیز استفاده کرد جالب ترین ویژگی بادکش درمانی این است که می توانید آن را در کنار دیگر روش های درمانی و برای

افزایش نتیجه بهتر مورد استفاده قرار دهید.

ماساژ سر

فواید ماساژسر و مو:

تسکین سردرد،کاهش فشار های عصبی و استرس ،درمان بی خوابی ،تسکین میگرن ،افزایش خون رسانی به کف سر و پیاز مو

کاهش موخوره،تقویت ساقه مو ،کاهش ریزش و سفیدی مو،کاهش خشکی و شکنندگی مو

ماساژدرمانی

ماساژدرمانی در کرج به شما کمک می کند تا خود را از بسیاری از بیماری ها دور کنید کسانی که به طور مستمر از ماساژ مراکز حساس واکنشی استفاده کرده اند معمولا بدن سالمی دارند و احساس خوبی در زندگی خود می کنند ماساژدرمانی در کرج به پوست مو اندام های داخلی عضلات ذهن روح و…… به طور مستقیم و غیر مستقیم کمک می کند تا سالم بمانند و به بهترین نحو ممکن به حیات خود ادامه دهند .

ماساژسنگ داغ * هات استون

ماساژدرمانی درکرج ماساژ سنگ داغ را معمولا برای افرادی که گرفتگی و اسپاسم های مزمن دارند و معمولا طبع بدنشان سرد است توصیه می کند ماساژسنگ داغ ، ماساژ تخصصی است که در آن درمانگر با استفاده از سنگ های صاف ، گرم به عنوان فرم دست خود و با قرار دادن آن بر روی بدن انجام می شود ماساژدرمانی درکرج معتقد است که گرما می تواند آرامش بخش باشد و به گرم کردم عضلات سفت کمک کند به طوری که درمانگر می تواند عمیق تر ، با سرعت و دقت بیشتری کار خود را انجام دهد.

حرکات اصلاحی

یکی از مهم ترین توصیه های مجموعه ماساژدرمانی در کرج به افراد سالمند استفاده ماساژ، توانبخشی، حرکات اصلاحی و نرمش

و کشش های فعال ، غیر فعال است چرا که استفاده نکردن از موارد بالا مشکلات زیادی را برای سالمندان ، افراد بیمارو کسانی که دچار مشکلاتی نظیر سکته های مغزی، ام اس،پارکینسون، آلزایمر، افسردگی ، خشکس و سفتی عضلات و مفاصل و….هستند ایجاد می کند.

ماساژسالمندان

یکی از مهم ترین توصیه های مجموعه ماساژدرمانی در کرج به افراد سالمند استفاده ماساژ، توانبخشی، حرکات اصلاحی و نرمش

و کشش های فعال ، غیر فعال است چرا که استفاده نکردن از موارد بالا مشکلات زیادی را برای سالمندان ، افراد بیمارو کسانی که دچار مشکلاتی نظیر سکته های مغزی، ام اس،پارکینسون، آلزایمر، افسردگی ، خشکس و سفتی عضلات و مفاصل و….هستند ایجاد می کند.

ماساژورزشی

امروزه ماساژورزشی جزء لاینفک برنامه ورزشی ورزشکاران است که به رسیدن به موفقیت های جهانی و المپیک فکر می کنند هر روز که می گذرد به این امر بیشتر واقف می شوند که رسیدن به موفقیت تنها در گرو انجام فعالیت های ورزشی نیست بلکه آمادگی روحی و هیجانی در کنار آمادگی جسمی برای موفقیت لازم است و از سوی دیگر پیشگیری از صدمات ورزشی هم از ارکان رسیدن به پیروزی است ماساژورزشی چه در امر آمادگی جسمی و جلوگیری از آسیب های ورزشی و چه در امر آمادگی روحی و روانی برای ورزشکاران بسیار مفید است.

 ماساژ دیپ تیشو *بافت عمقی

ماساژ دیپ تیشو ماساژی عمیق و محکم است که در بازکردن گرفتگی های شدید و مزمن عضلانی بسیار موثرمی باشد در ماساژ دیپ تیشو ماساژور با استفاده از تکنیک هایی اغلب شبیه به تکنیک ماساژ سوئدی ولی با اعمال فشار به مراتب بیشتر بر عمق عضلات و بافت های بدن و کلیه عضلات را ماساژ می دهد

امروزه ماساژ جزء لاینفک زندگی مردم شده است فواید ماساژ آنقدر زیاد است

که مردم در سراسر جهان از مزایای بی شمار آن بهره می گیرند

مجموعه ماساژ درمانی در کرج با تیم حرفه ای ، متخصص و دوره دیده

خود با ارائه بهترین خدمات ماساژ در راستای بهبود کیفیت زندگی شما می کوشد

تیم مجموعه ماساژ درمانی در کرج در تلاش است با ارائه بهترین ماساژهای

درمانی و سایر سبک های ماساژ سلامتی ، جوانی ، زیبایی ، شادابی را برای

شما شهروندان عزیز فراهم آورد امروزه ماساژ در حوزه درمان ، سلامتی

طب پیشگیر ، زیبایی ، تناسب اندام و لاغری ، ورزش و مکمل بیماری های

روحی ، جسمی و ذهنی عمل می کند وتنها درمان لذت بخش است که آرامش و

آسایش را نیز به ارمغان می آورد و هیچ گونه محدودیت سنی ندارد

مجموعه ماساژ درمانی در کرج ماساژهای درمانی ، یومی هوتراپی، بادکش

حجامت، شیاتسو ، ریلکسی ، سوئدی ، تایلندی ، فوت ، سنگ داغ ، صورت

وزیبایی ، پاکسازی ، اسکراب ، جوانسازی ، لاغری ، فرمدهی ، رفلکسولوژی

، حرکات اصلاحی و ماساژمخصوص افراد بیمار و سالمند را با توجه به شرایط

آنها ارائه می دهد.

از جمله فواید عمومی ماساژ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش گردش خون
 • کاهش اسپاسم و گرفتگی ها
 • افزایش دامنه حرکتی
 • تقویت عضلات و پوست
 • تخلیه غدد لنفاوی
 • کاهش اضطراب ، استرس و تنش
 • پاکسازی بدن از سموم
 • تمدد اعصاب
 • تقویت سیستم ایمنی
 • کاهش خشکی و انعطاف پذیری مفاصل
 • تسکین درد
 • بهبود کیفیت خواب
 • کاهش مشکلات میگرنی و سردرد
 • جلوگیری از واریس
 • تقویت سیستم اعصاب
 • کاهش هورمون کورتیزول و افزایش سروتونین و اکسی توسین

 با دریافت مستمر ماساژ بیماری های خود را بهبود ببخشید و به عنوان طب پیشگیر سلامتی خود و عزیزانتان را تضمین کنید

 • آقایان
 • بانوان
 • کودکان
 • افراد بیمار
 • ورزشکاران
 • افراد سالمند

تماس با ما:

سالن تخصصی کرج

شماره تماس جهت مشاوره و هماهنگی

09196691095

09919952242

 • ماساژدرمانگر آقا و خانم متخصص با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای ، فدراسیون پزشکی ورزشی ، اتحادیه ماساژ ایران تایلند و هندوستان
 • یومی هو تراپی  اصلاح مفاصل لگن و ستون فقرات
 • شیاتسو (طب فشاری بر پایه طی سوزنی )
 • ماساژتای
 • انواع ماساژ های درمانی ، سایر سبک های ماساژ ، ریلکسی ، سوئدی ، تایلندی ، سنگ داغ ، رفلکسولوژی
 • طب سنتی ، حجامت ، بادکش
 • ماساژ صورت و زیبایی ، اسکراب ، پاکسازی ، جوان سازی ، لیفتینگ
 • ماساژ لاغری ، فرمدهی ، تناسب اندام
 • ارائه روغن های ترکیبی و گیاهی ، موجود بودن بیش از 80 نوع روغن
 • تایم کاری 10 صبح تا 10 شب

( *جهت ماساژدرمنزل در کرج،  تخت مخصوص ، تجهیزات ماساژ، روغن ترکیبی بدن، سیلور و لوسیون صورت و ملحفه یکبار مصرف ارائه می شود و از جهت شما شهروندان عزیز موردی نیاز نیست )

*******بهترین ، حرفه ای ترین ، باکیفیت ترین خدمات ماساژ را چه در سالن چه در منزل خودتان از متخصصین ما درخواست کنید

همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب حتی روزهای تعطیل

با ماساژسلامتی ، زیبایی ، جوانی ، شادابی  خود را تضمین کنید و به کیفیت زندگی خود و عزیزانتان بیافزایید……….